Kožené kabelky
 

Elegantné dámske kabelky do ruky ale aj na rameno v jednoduchom a čistom dizajne - vyrábame ručne z hovädzej kože.

Rôzne farebné kombinácie a veľkosti
Elegantná, praktická dámska kabelka, vhodná na takmer každú príležitosť. Jednoduchý tvar a čistý vzhľad ju umožňuje kombinovať s bežným ale i s elegantným oblečením. Kabelka je ručne šitá, vyrobená z hovädzej kože

Náš výrobok je z kože, ktorá na rozdiel od koženky nemá jednotný vzhľad, pretože je prírodným materiálom.  Jej bežnou súčasťou bývajú drobné škrabance a vrásnenie, tiež sfarbenie sa môže jemne odlišovať v odtieňoch.

Ak máte akékoľvek otázky na nás, budeme radi, keď nám napíšete. 


Veľkosť: Š: 36cm  V: 32cm
Materiál: farbená koža
Spôsob výroby: ručné šitie

Krásna klasická kabelka do ruky ale aj na rameno v prírodnej farbe 


URBANIC

Spoločník do ruky...


Dámska kabelka do ruky a/alebo cez rameno vyrobená z hovädzej kože v jej prirodzenej nefarbenej podobe.

Kabelka má praktické a elegantné zapínanie, ktoré je spravené iba z kože, pripevnené z jednej strany k telu kabelky jedným skrutkovacím nitom. Kabelka je ručne šitá, vyrobená z hovädzej kože - prírodná hladenica o hrúbke 2-2,5mm; 1. trieda kvality kože od slovenských malých lokálnych chovateľov. Určite si ju zamilujete, stane sa vaším každodenným spoločníkom. 

Do kabelky sú ručne vyrážané otvory - 2mm priemer - pre ručné zošitie kabelky bielou voskovanou niťou o hrúbke 1,2mm. Dĺžku "ušiek" môžeme prispôsobiť vaším potrebám..

Výrobok je z kože, ktorá na rozdiel od koženky nemá jednotný vzhľad, pretože je prírodným materiálom. Jej bežnou súčasťou bývajú drobné škrabance a vrásnenie, tiež sfarbenie sa môže jemne odlišovať v odtieňoch.


Veľkosť: Š: 32cm  V: 32cm
Materiál: hladenica
Spôsob výroby: ručné šitie

Ušká koženej kabelky z produkcie dielne URABNIC sú vyrábané - kompletne v celom procese výroby (aj samotné "chystanie" materiálu) - výhradne ručne

Rezanie materiálu skalpelom, opracovanie kože, vyrazenie dierok pre niť, následné zošitie voskovanou niťou o hrúbke 1,2mm. Materiál sa pri ručnom šití upevňuje do dreveného držiaka kože aby mal človek pri výrobe voľné ruky na pevné stiahnutie nití pri samotnom šití ušiek kabelky.

Uchytenie ušiek k telu kabelky riešime 8 kovovými skrutkovacími alebo fixnými nitmi.