Kožené opasky


Dámsky kožený opasokDámsky kožený opasok je vyrobený z hovädzej kože, hrúbka 2-2,5mm a šírka je 2,8cm. Kožený pás na výrobu opasku sa nareže zo starostlivo vybraného kusu spracovanej hovädzej kože - farba sa môže nanášať pred narezaním alebo až potom. Koniec budúceho opasku sa zakončí ručným vyrážačom. Hrany koženého opasku sa ešte dodatočne zafarbia a zahľadia. Opasok má klasickú kovovú pracku, ktorá je uchytená párom nitov alebo má samouchytávaciu pracku. Opasok posielame v elegantnej darčekovej krabičke.

Ak sa vám páči iná farba, opasok vám vieme nachystať aj v iných farbách, ktoré sú práve u nás k dispozícii, a potrebných rozmeroch.

Ak máte akékoľvek otázky, budeme radi, keď nám napíšete. Čierny pánsky kožený opasok, ktorý sa môže nosiť ako univerzálny doplnok. Pracka je uchytená decentnou a praktickou skrutkou, ktorá sa dá v prípade potreby dotiahnuť. Opasok je vyrobený z hovädzej kože, šírka je 3,5cm

Postupy použité pri výrobe sú rovnaké ako pri výrobe uvedenej vyššie. Odlišnosť je prevažne v dizajne opasku. 

Opasok posielame v elegantnej darčekovej krabičke.
Black Belt

Možnosti výberu rozmerov a dizajnu..
Každému za nás vyhovuje niečo iné - preto ponúkame možnosť vybrať si! 

Rôzne farebné prevedenia, nastaviť je možné šírku opasku (podľa našich aktuálnych možností), zvolí sa dĺžka, mechanizmus a dizajn zapínania.

Možnosťou je aj umiestnenie Vášho nápisu, loga, mena blízkej osoby na opasok - originálny darček pre firmy alebo oslávencov :-)

Kontakt nájdete dole..